Dvēseles miers

Sevis dziedināšanas programma “GARĪGĀ PRAKSE – MANA IKDIENA” klātienē

Datums/Laiks
Datums(i) - 10.08.2022 - 21.09.2022
18:00 - 20:00

Lokācijas vieta
DVĒSELES MIERS

Kategorijas Nav kategorijas


Sociālais uzņēmums “DVĒSELES MIERS” aicina piedalīties sevis dziedināšanas programmā “GARĪGĀ PRAKSE – MANA IKDIENA”, klātienē, trešdienās, no 2022.gada 10.08;17.08; 24.08; 31.08; 7.09; 14.09; 21.09., plkst.18.00-20.00, Kuršu ielā 26A, Rīga.

Vislabākais palīgs cilvēkam ir cilvēks pats sev. Ikdienā strādājot ar sevi, cilvēks ne tikai var atveseļoties, bet arī atrisināt dzīves problēmas, kas viņu nomāc. Garīgā prakse palīdz sasniegt vienotību ar sevi un pārējiem cilvēkiem. Garīgās prakses laikā cilvēks ieskatās savas apziņas slepenajos labirintos, atklājot to, kas slēpjas zemapziņā un traucē justies apmierinātam ar dzīvi. Garīgās prakses laikā cilvēks vairo Dievišķo Mīlestības enerģiju, dzēšot ar savām sliktajām domām, vārdiem un rīcību radīto negatīvo enerģiju, kura var būt iemesls cilvēka sliktajai pašsajūtai un ikdienas dzīves problēmām. Tikai Mīlestība dziedina dvēseli, bet vesels ķermenis ir tikai tad, ja dvēsele jūtas labi jeb cilvēka emocionālais stāvoklis ir harmonijā.

Programmas mērķis: Palīdzēt cilvēkiem iepazīt un praktizēt dažādas garīgās prakses, izjūtot garīgās prakses dziedinošo spēku un darba ar sevi efektivitāti pašsajūtas uzlabošanā.

Programmas mērķauditorija: Ikviens pieaugušais, kas vēlas palīdzēt pats sev sasniegt harmoniju sevī.

Programmas saturs:

  • nedēļas laikā piedzīvoto notikumu analīze un to sniegto mācību izpratne;
  • problēmu cēloņu un neapgūto mācību stundu izpratne;
  • garīgās prakses iepazīšana un praktizēšana;
  • pozitīva noskaņošanās nākamajai nedēļai.

Programmas laikā notiks sarunas ar katru dalībnieku individuāli – tiks analizēta cilvēka dzīve, noteiktas viņa neapgūtās mācības, skaidroti nedēļas laikā piedzīvotie notikumi un to sniegtās mācības. Grupa kopā praktizēs garīgās prakses, kas palīdzēs cilvēkam izjust garīgās prakses spēku un atrast savai būtībai vispiemērotāko garīgo praksi, ko praktizēt ikdienā patstāvīgi.

Programmas vadītāja:  Ingrīda Talce-Sarkane ir ļoti pieredzējusi mediķe ar vidējo un augstāko izglītību medicīnā, ilggadīga bērnu māsa un virsmāsa. Papildus medicīnas izglītībai ir apguvusi alternatīvo medicīnu. Ingrīda ilggadīgi iet garīgās attīstības ceļu, apgūst Dievišķo zinātni, ir beigusi Reiki mācības (1. un 2.pakāpe), Auro Soma krāsas terapiju (1. un 2.pakāpe) un Sokrata tautskolas izglītības programmas “DOMĀTĀJS” 9 līmeņus. Ingrīdas sapnis ir palīdzēt cilvēkiem būt laimīgiem un veseliem.

Dalības maksa: EUR 49,00 vai ziedojums maznodrošinātām, trūcīgām un finansiālu problēmu piemeklējušām personām.

Dalībnieku skaits: maksimums 8 dalībnieki.

Norises vieta: Kuršu iela 26A, Rīga (Teikā, tuvu tirdzniecības centrs “Alfa”).

Programmas ilgums: septiņas nodarbības

Norises laiks: septiņas trešdienas, 2022.gada 10.08;17.08; 24.08; 31.08; 7.09; 14.09; 21.09, plkst. 18.00-20.00

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas formu.

Kontaktinformācija:

Tālrunis: +371 29463326
E-pasts: info@dveselesmiers.lv

Mājas lapa: https://dveselesmiers.lv/

Rezervēšana

Vietas rezervēšana šim pasākumam vairs nav iespējama.