Dvēseles miers

Dvēseles šķīstīšanas programma “PIEDOD SEV” attālināti

Datums/Laiks
Datums(i) - 12.12.2023 - 23.12.2023
18:00 - 21:00

Kategorijas Nav kategorijas


Sociālais uzņēmums “DVĒSELES MIERS” aicina piedalīties 12-dienu dvēseles šķīstīšanas programmā “PIEDOD SEV”, 12.-23.12.2023, plkst.18.00-21.00, attālināti ZOOM platformā.

Gada cikls ir pakļauts Karmas Likuma darbībai tā, ka karma (negatīvā enerģija) nonāk nevis visa uzreiz, bet tiek sadalīta visa gada garumā. Katru mēnesi jūs saņemat noteiktu nonākušās karmas daudzumu. Tā jums ir iespēja atstrādāt savu pagātnes karmu pakāpeniski gadu pēc gada un mēnesi pēc mēneša. Karmas atstrādāšana notiek cikliski, kur cikla ilgums ir skaitlis 12. Cilvēka mūža laikā karma tiek sadalīta ik pa 12 gadiem; gada laikā ik pa 12 mēnešiem.

Tuvojas Ziemas Saulgriežu laiks, Ziemassvētki un Jaunais gads, kad neatstrādātā karma jeb negatīvā enerģija var samilzt un radīt lielas ciešanas, jo ir pienākušas gada beigas, kad gada neatstrādātā karma ir uzkrājusies.

Jauno gadu nosacīti var uzskatīt par jauna pagātnes enerģijas slāņa atstrādāšanas sākumu. Ar katru jūsu sekmīgi pabeigtu gadu jūs atstrādājat savu pagātnes karmu un tuvojaties jaunam apziņas līmenim.

Daudziem no jums tas negatīvās enerģijas daudzums, ko jūs atstrādājat ar ciešanām, slimībām un bēdām, tūlīt pat papildinās ar jaunu karmu, kuru jūs nemitīgi radāt ar savām nepareizajām darbībām un nepareizajām izvēlēm savā dzīvē.

Ja nebūtu Dievišķās žēlastības, tad mēs pilnībā zaudētu tālākās virzības iespēju, – tik lielu karmu daudzi no mums rada savā dzīvē. Tomēr, pateicoties Dievišķajai žēlastībai, šī karma mums netiek atgriezta uzreiz, bet gaida labvēlīgu iespēju, kad jūs būsiet spējīgi pārdzīvot pagātnes negatīvo enerģiju un nevis vienkārši izturēt savu karmisko nastu, bet arī padomāt par to, kāpēc jums uzbrukušas tik daudzas nelaimes vienlaikus.

Programmas mērķis: Palīdzēt dalībniekiem apzināties pagātnē pieļautās kļūdas, tās nožēlot, izprast to sniegtās mācības, atvērties piedošanai un mīlestībai, iegūstot dvēselē miera izjūtu.

Dalībnieku guvums: Dalībniekiem būs iespēja intensīvi 12 dienas pēc kārtas strādāt ar sevi, praktizējot piedošanu, lūgšanas, stresu atbrīvošanu, sirds atvēršanu mīlestībai, izprotot neapgūtās mācības, šķīstīt savu dvēseli un uzkrāt garā gudrības graudus, lai Ziemassvētkus un Jauno gadu varētu sagaidīt jau ar gaišām domām un mīlestību pret visu radīto.

Dalības maksa: EUR 120,00

Programmas vadītāji:

Elvita Rudzāte – grāmatu un garīgās prakses disku sērijas “Piedošanas mācība” autore, kas kopā ar līdzgaitniekiem/domātājiem – Ingrīdu Talci, Artu Skudru-Štarku, Inu Zelčāni un Kristu Tumovu darīs visu, kas būs viņu spēkos, lai palīdzētu dalībniekiem iegūt dvēselē mieru, apzinoties un nožēlojot pieļautās kļūdas, atverot sirdi piedošanai un mīlestībai.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas formu.

Kontaktinformācija:

Tālrunis: +371 29463326
E-pasts: info@dveselesmiers.lv

Mājas lapa: https://dveselesmiers.lv/

Rezervēšana

Vietas rezervēšana šim pasākumam vairs nav iespējama.